نيم ست طرح پروانه N8147 سبک جديدي در طرح هاي نيم ست مي باشد که امروزه در اغلب فروشگاه اکسسوري به فروش مي رسد. اين سبک از محصولات به نام نيم ست ليزري به فروش مي رسد که در نهايت ظرافت و زيبايي براي علاقه مندان مورد استفاده قرار خواهد گرفت. نيم ست شيک مد نظر را مي توان با داشتن يک دستبند به صورت ست کامل در نظر گرفت و از آن استفاده کرد. با وجود اين که محصول در کنار گوشواره و گردنبند خود يک دستبند نيز دارد داراي وزن زيادي نيست و براي استفاده مشکلي را براي افراد ايجاد نمي سازد.


با توجه به ظرافت موجود در ساخت نيم ست طرح پروانه N8147 تمامي افراد تمايل به استفاده کردن از آن را دارند اما به طور کلي اغلب دختران جوان به سمت داشتن آن جذب مي شوند و مي توانند گزينه اي منحصر به فرد از اکسسوري را داشته باشند. نيم ست پر فروش با طرح پروانه افراد را مشتاق به خريد مي کند که طرحي به روز و شيک است و به خاطر وجود ابعاد کوچک قادر به جذب سنين جوان به خريد مي باشد. نيم ست طرح پروانه N8147 تشکيل شده از دو گوشواره استيل رنگ ثابت که با ساختار ميخي مي باشند و به راحتي بر روي گوش قرار مي گيرند.


 


براي مطالعه ادامه مطلب در لينک زير وارد شويد :


 


نيم ست طرح پروانه N8147


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


کتابخانه امام رضا (ع) سپتیک تانک باتری فروشی تهران باطری فروشی سیار تهران نقد و بررسي دنياي داغ کوادکوپتر ها دانلود کشتی کج سینگونیوم مشاور اعظم معماری و اجرا Melissa گروه مهندسی پایانما